Бездротова клавіатура із вбудованим зчитувачем ідентифікаторів EM-Marine (125 kHz); відімкнення: код / карта: робоча частота: 433 МГц; живлення: 3 * 1.5 В ААА батарейки; матеріал корпусу: пластик; розміри: 135 / 35 / 15 мм. Сумісна з автономним замком Trinix TRL-2201WR
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип | Клавиатура |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Звуковая индикация | Да |
| Интерфейсы | Wiegand 26/34 bits |
| Класс защиты | IP54 |
| Питание | DC 4.5 В (3 батареї типу AAA) |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 433.92 МГц |
| Розміри | 135 / 35 / 15 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Клавіатура|Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 974 ₴





