Електромагнітний замок з силою утримання до 1200 кг; таймер затримки 1-20 сек; живлення 12 В; споживання струму 250 мА; врізний монтаж; розміри 180 / 30 / 30 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | 12 В |
| Розміри | 180 / 30 / 30 мм |
| Сила удержания | 1200 кг |
| Таймер задержки | Да |
| Тип устройства | Замок електромагнітний |
| Ток потребления | 250 мА |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 3 847,50 ₴



