Ключ-брелок Proximity-key формату EM-Marine 125 кГц та Mifare 1K 13.56 МГц. Дальність спрацювання до 10 см. Прямокутний корпус з епоксидної смоли. Колір чорний, з абстрактним зображенням. Розмір 30 / 50 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 125 КГц | 13.56 МГц |
| Розміри | 30 / 50 мм |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип устройства | Ключ доступу |
| Формат ключа | EM-Marine , Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴

