-5%

Клавіатура з WiFi, з контролером, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare Trinix TRK-1201MFW(WF) з підтримкою Tuya Smart
2 498 ₴
2 373,10 ₴
- В наличии
- Код: 71-00067
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Автономна сенсорна клавіатура/контролер зі скануванням відбитку пальця та вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дальність зчитування карт 2-5 см; одне реле (max 2А); вхід під інтерфейс Wiegand – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за відбитком пальця, кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 10000 карт/кодів, 600 відбитків пальця; підсвічування клавіатури; живлення DC12-24В (100мА); металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP68; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 132 / 46 / 24 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Звуковая индикация | Да |
| Интерфейсы | Wiegand 26-37 bits |
| Класс защиты | IP67 |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | DC 12 В / AC 24 В |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 132 / 46 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип | Клавиатура |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Клавіатура|Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 2 373,10 ₴




