Автономна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків Mifare (13.56MHz); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок eWeLink; дальність зчитування карт 2-5 см; час відчинення дверей 0-99 сек; інтерфейс Wiegand 26 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 2000 користувачів; підсвічування клавіатури; живлення DC12В (30мА); пластиковий корпус; ступінь захисту IP54; робоча температура від -40˚C до +60˚C; розміри 111 / 46 / 22 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Клавиатура |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 111 / 46 / 22 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Клавіатура|Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 385,10 ₴






