Настінний гучномовець; двосмуговий, 4.5-дюймовий низькочастотний динамік і 0.75-дюймовий високочастотний динамік, номінальна вихідна потужність 10-20 Вт; лінійний вхід 100 В; діапазон частот 110-15000 Гц; матеріал ABS-пластик та сталева решітка; розміри 265 / 170 / 110 мм; вага 1.3 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 10-20 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 150-15000 Гц |
| Класс защиты | IP44 |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Питание | AC 24 В ± 10% |
| Розміри | 350 / 240 / 100 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 92 дБ |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 823 ₴

