-5%

Дверний доводчик Dortec DT-64H Silver з фіксацією дверей у відчиненому положенні (63-00023)
1 418 ₴
1 347,10 ₴
- В наличии
- Код: 63-00023
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 65-85 кг; функція утримання дверей у відчиненому положенні під кутом 85°; розміри 223 / 45 / 72 мм; колір срібний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 60 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 65-85 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Регулювання зусилля зачинення | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Розміри | 223 / 45 / 72 мм |
| Тип устройства | Дверний дотягувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Фіксація дверей у відчиненому положенні | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 347,10 ₴



