Врізний антивандальний RFID-зчитувач карт та брелоків Mifare (13.56 MHz); відстань зчитування до 3 см; інтерфейс Wiegand 26; вбудований світлодіод; живлення DC 12 В; низьке енергоспоживання струму до 30 мА; матеріал корпусу пластик; габаритні розміри D25 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | DC 12 В / 1 A |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | Ø25 / 20 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 716 ₴




