Настінний цифровий підсилювач з Bluetooth, на два канали по 15 Вт на 8 Ом; вбудовані USB / MicroSD аудіоплеєр, FM-тюнер; FM-діапазон 87.5-108 МГц; частотний діапазон 20-20000 Гц (при ± 0.3 дБ); THD <0.03%; відношення сигнал / шум > 98 дБ; дисплей 2.8" 320x240; джерело живлення 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц (клеми під затискач); розміри 86 / 86 / 50 мм; врізний монтаж, монтажний розмір 86 / 86 / 57 мм; вага 128 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 15 Вт x2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Питание | AC 220 В |
| Розміри | 86 / 86 / 50 мм |
| Тип усилителя | Настінний цифровий |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 237 ₴





