Одноканальний підсилювач класу D; вихідна потужність 500 Вт, вихід 100 В/ 8 Ом, монтаж у 19-дюймову стійку, висота 1U; AC 230 В / DC 24 В; 484 / 420 / 44 мм; 5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | AC 220 В |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 484 / 420 / 44 мм |
| Тип усилителя | Мікшер |
| Тип устройства | Підсилювач |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 24 631 ₴




