Некерований 8-портовий гігабітний настільний комутатор; 8 портів 10/100/1000Mbps RJ45, що підтримують Auto MDI/MDIX; максимальна дальність передачі 170 м; стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az; живлення 5 В / 0.55 А, споживання 2.75 Вт, блок живлення у комплекті; можливість настінного встановлення; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 138 / 61.5 / 24 мм; вага 89 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | CUDY |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Питание | 5 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 143 / 72.7 / 26.9 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 856 ₴




