Гігабітний дводіапазонний WiFi Mesh-маршрутизатор; чипсет MediaTek; 5 x 10/100/1000 Мбіт/с портів RJ45 (1 WAN, 4 LAN); 4 x 5dBi фіксовані антени; режими WiFi-маршрутизатор / Mesh / AP – точка доступу / розширювач / WISP; 802.11ac/a/b/g/n; 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 300 Мбіт/с на 2.4 ГГц; VPN-клієнт PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard / IPsec; DNS через CloudFlare / NextDNS / Google; DDNS; розклад WiFi; IPv6; WPS; IPTV; WOL; протоколи віддаленого керування TR069 / TR098 / TR111 / TR181; підтримка Cudy Mesh; живлення 12 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 204.8 / 137.5 / 38.3 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | CUDY |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11ac/a/b/g/n |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 4|WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 128 Мб |
| Особенности | Mesh|Beamforming |
| Питание | 12 В |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 867 Мбіт/с – 5 ГГц , 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц | 5 ГГц |
| Розміри | 204.8 / 137.5 / 38.3 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Цвет | Белый |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 1 629 ₴





