-5%

Дверний доводчик Dortec DT-4041 (63-00066)
4 208 ₴
3 997,60 ₴
- В наличии
- Код: 63-00066
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; максимальна маса дверного полотна 180 кг; максимальна ширина дверного полотна: для внутрішніх дверей 1.5 м, для зовнішніх дверей 1.2 м; товщина дверей 45 мм; регулювання: кута відчинення дверей, зусилля за вагою дверей, швидкості зачинення та дохлопу; розміри 280 / 90 / 50 мм; вага 3.8 кг; колір срібний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dortec |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 180 кг |
| Материал корпуса | Металевий сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Регулювання дохлопу | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 1000000 циклів відчинення |
| Розміри | 280 / 90 / 50 мм |
| Тип устройства | Дверний доводчик |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 3 997,60 ₴




