Настільний мікшуючий підсилювач з WiFi однозонний; вихідна потужність 120 Вт; віддалене керування зі смартфона Android/iOS через мобільний застосунок; вбудований MP3-медіаплеєр з USB/SD, FM-тюнер, Bluetooth; інтерфейси: вхід Mic1 з балансним XLR з фантомним живленням і найвищим пріоритетом VOX, входи мікрофон/лінія 2-3 з перемикачем з небалансним 6.3mm jack, телефонний вхід з вторинним пріоритетом і MOH (Music on Hold), лінійні входи 1-2 RCA, лінійний вихід RCA; налаштування гучності, басів/високих частот; світлодіодні індикатори; живлення AC 230 В/ DC 24 В; розміри 320 / 210 / 90 мм; вага 4.7 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 60-15000 Гц |
| Кількість зон / груп | 1 |
| Питание | AC 230 В|DC 24 В |
| Рабочая температура | +5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 320 / 210 / 90 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | Мікрофон: 72 дБ , Лінійний вхід: 85 дБ |
| Тип усилителя | Мікшер |
| Тип устройства | Смартфон |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Чёрный |
| Основные | |
| Тип | Mp3 |
Информация для заказа
- Цена: 17 636 ₴






