Дводротовий ручний адресний сповіщувач зі світлодіодною індикацією режиму «Пожежа», працює лише в адресній системі Артон «Вектор». Напруга живлення 20-30 В; струм споживання в черговому режимі 0.15 мА / в режимі «Пожежа» 20 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 10-30 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.15/20 мА |
| Тип извещателя | Ручний, Адресный |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Алый |
Информация для заказа
- Цена: 424 ₴

