Дводротовий оптичний точковий димовий адресний сповіщувач, що працює у складі системи з ППКПіУ «Вектор-1»; напруга живлення 10-30 В; індикація чергового режиму і несправності; робоча температура від -30 до +75 °С; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 10-30 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип извещателя | Димовий, Адресный, Точечный |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 491 ₴

