
ППКПО Артон Спектра-6М/3 прилад приймально-контрольний пожежний на 6 шлейфів сигналізації (10-00064)
4 877 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10-00064
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Прилад приймально-контрольний пожежний з функцією охорони; 6 шлейфів сигналізації: 3 пожежної, 3 охоронної; 2-дротове підключення шлейфів; підключення до 10-ти пожежних сповіщувачів; 2 виходи на оповіщення; виходи «Пожежа», «Несправність»; вбудований GSM/GPRS комунікатор; можливість підключення акумуляторної батареї 12 В / 2.9 Аг (купується окремо); живлення 230 В; розміри 260 / 240 / 50 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість сповіщувачів, що підключаються | 10 |
| Кількість шлейфів сигналізації | 6 (3 пожежних, 3 охоронних) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 230 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 260 / 240 / 50 мм |
| Тип устройства | ППКП |
| Ток потребления | 220 мА |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 877 ₴
