Сповіщувач пожежний тепловий максимальний; підключення до 2-дротового шлейфу сигналізації; температурний клас А2, температура спрацювання 54-70°С; напруга живлення 9-30 В; струм споживання в черговому режимі 0.15 мА / в режимі «Пожежа» 5-20 мА – регулюється зовнішнім резистором; світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму; розміри 80 / 27 мм; вага 50 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 9-30 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 80 / 27 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.15/30 мА |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип извещателя | Тепловий, Максимальний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴

