Сповіщувач пожежний тепловий максимально-диференційний; підключення до 4-дротового шлейфу сигналізації; температурний клас А2R, температура спрацювання 54-70°С; нормально-розімкнені контакти реле; напруга живлення 10-14 В; струм споживання в черговому режимі 0.2 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; максимальний струм комутації 100 мА / напруга комутації 36 В; світлова індикація режиму «Пожежа» і чергового режиму; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Артон |
| Гарантія | 12 міс. |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | 4-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.2/22 мА |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип извещателя | Тепловий, Максимально-диференційний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 347 ₴


