Дводротовий пожежний тепловий адресний точковий сповіщувач без бази В‐104, для роботи в адресній системі «Вектор». Напруга живлення 10-30 В; індикація чергового режиму, режиму «Пожежа», несправності; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 10-30 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Температура спрацювання | 54-70 °C |
| Тип извещателя | Тепловий, Адресный, Точечный |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 376 ₴

