Сповіщувач пожежний ручний; 2-дротовий; живлення від шлейфу 9-30 В; струм споживання в режимі «Пожежа» 5-20 мА – встановлюється зовнішнім резистором; зусилля, необхідне для натискання робочого елементу – кнопки 25 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 9-30 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.005/20 мА |
| Тип извещателя | Ручний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Алый |
Информация для заказа
- Цена: 184 ₴

