Дводротовий комбінований тепло-димовий сповіщувач; напруга живлення 12 В; контактний спосіб формування вихідного сигналу; макс. напруга комутації реле 36 В / макс. струм комутації 100 мА; опір розімкнених контактів реле 500 кОм / замкнених контактів 5 Ом; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.095 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; робоча температура від -10 до +50 °С; розміри 100 / 62 мм; вага 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12 В |
| Підключення | 4-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 100 / 62 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Тип извещателя | Димовий, Тепловий, Комбінований |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 454 ₴



