Чотиридротовий оптичний димовий точковий сповіщувач; формування вихідного контакту НЗ контактами реле; напруга живлення 12 В; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.095 мА / в режимі «Пожежа» 22 мА; робоча температура від -10 до +55 °С; розміри 100 / 48 мм; вага 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Контакти реле | НЗ (NC) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12 В |
| Підключення | 4-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Тип извещателя | Димовий |
| Тип сенсору | Фотоелектричний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 289 ₴




