Пожежний димовий оптичний точковий сповіщувач; підключення до дводротового або чотиридротового шлейфу сигналізації залежно від встановленої бази сповіщувача, база в комплект постачання не входить; макс. струм споживання в черговому режимі 0.1 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; габаритні розміри 85 / 37 мм, вага 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 10-30 В |
| Підключення | 2-дротове | 4-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Робоча площа | 100 м² |
| Розміри | 85 / 37 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС , Чотиридротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.095/22 мА |
| Тип извещателя | Димовий |
| Тип сенсору | Фотоелектричний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 168 ₴


