Сповіщувач пожежний димовий лінійний; однокомпонентний – з блоку приймача-передавача і вимпромінювача; підключення до дводротового шлейфу сигналізації; дальність дії 8-60 м – налаштовується; чутливість відповідає оптичній щільності середовища 1.5±0.5 дБ; інерційність спрацьовування сповіщувача до 10 с; напруга живлення 10-30 В; струм споживання в черговому режимі 5 мА / в режимі «Пожежа» 12±3 мA / в режимі «Несправність» 0.7 мА; допустимі кути механічного юстування ±27° у горизонтальній площині, ±20° у вертикальній площині; розміри 215 / 134 / 62 мм оптико-електронний блок, 120 / 120 / 22 мм відбивач; вага 1.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 60 м |
| Питание | 10-30 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 215 / 134 / 62 мм оптико-електронний блок, 120 / 120 / 22 мм відбивач |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 5/15 мА |
| Тип извещателя | Димовий, Линейный |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 6 072 ₴


