Сповіщувач пожежний димовий лінійний; двокомпонентний – з блоку приймача і блоку випромінювання; підключення до дводротового шлейфу сигналізації; дальність дії 10-100 м – налаштовується; чутливість відповідає оптичній щільності середовища 1.5±0.5 дБ; інерційність спрацьовування сповіщувача до 20 с; напруга живлення 10-30 В; струм споживання в черговому режимі 2 мА / в режимі «Пожежа» 8±1.6 мA; розміри 65 / 65 / 110 мм; вага 0.6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | 10-30 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 65 / 65 / 110 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 2/9.6 мА |
| Тип извещателя | Димовий, Линейный |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 048 ₴

