Сповіщувач пожежний димовий автономний з живленням від батареї 9 В типу «Крона»; робота від батареї мінімум 10 років; рівень гучності звукового сигналу на відстані 3 м 85 дБ; максимальна кількість сповіщувачів в системі 10; струм споживання в черговому режимі 20 мкА; світлова індикація чергового режиму, пожежної тривоги, несправності; розміри 100 / 48 мм; вага 0.2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Питание | 9 В «Крона» |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Тип извещателя | Димовий, Автономний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 256 ₴



