
Пристрій ручного керування Артон РУПД-13 НР «Пуск пожежогасіння» жовтий (10-00083)
202 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10-00083
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пристрій ручного керування пожежогасінням з надписом «Пуск пожежогасіння»; нормально‐розімкнені контакти; з механічною фіксацією стану натиснення; світлодіодний індикатор режиму; макс. струм комутації 30 мА; напруга живлення 9-30 В; споживання в режимі «Увімкнено» 2-20 мА – керується резистором; внутрішній опір в режимі «Увімкнено» 500 Ом; зусилля, необхідне для натискання кнопки, 22.5±2.5 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г; колір пристрою жовтий, колір кнопки чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 9-30 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Световая индикация | Індикатор режиму |
| Тип устройства | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Ток потребления | 20 мА |
| Цвет | Желтый |
Информация для заказа
- Цена: 202 ₴
