
Пристрій ручного керування Артон РУПД-12 НР «Розблокування дверей» зелений (10-00082)
231 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10-00082
+380 (98) 194-19-81
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Пристрій ручного керування пожежогасінням з надписом «Розблокування дверей»; нормально-розімкнені контакти; з механічною фіксацією стану натиснення; макс. струм комутації силового ключа 500 мА, ключа контролю 20 мА; напруга живлення 9-30 В; споживання в режимі «Увімкнено» 2-20 мА – керується резистором; внутрішній опір в режимі «Увімкнено» 500 Ом; зусилля, необхідне для натискання кнопки, 22.5±2.5 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г; колір пристрою зелений, колір кнопки білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 9-30 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Тип устройства | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Ток потребления | 20 мА |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 231 ₴
