Пристрій ручного керування пожежогасінням з надписом «Аварійний пуск гасіння»; нормально‐розімкнені контакти; без фіксації стану натиснення; 2 світлодіодні індикатори – режиму та випуску вогнегасної речовини; макс. струм комутації 30 мА; напруга живлення 9-30 В; споживання в режимі «Увімкнено» 2-20 мА – керується резистором; внутрішній опір в режимі «Увімкнено» 500 Ом; зусилля, необхідне для натискання кнопки, 22.5±2.5 Н; розміри 102 / 102 / 38 мм; вага 120 г; колір пристрою червоний, колір кнопки білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Питание | 9-30 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Световая индикация | 2 індикатори: режиму та випуску вогнегасної речовини |
| Тип устройства | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Ток потребления | 20 мА |
| Цвет | Алый |
Информация для заказа
- Цена: 405 ₴

