Приймач-передавач в системі пожежної сигналізації; підключення до 32 сповіщувачів; сумісний зі сповіщувачами СПД-10QR, SPR-10R; відстань дії через радіоканал на частоті 868.0 – 868.6 МГц до 150 м; живлення 9-29 В; максимальне споживання струму 25 мА; 120 / 80 / 36 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 150 м |
| Кількість сповіщувачів, що підключаються | 32 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 9-29 В |
| Підключення | 2-дротове | 4-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 120 / 80 / 36 мм |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 15/25 мА |
| Тип устройства | Радіопередавач |
Информация для заказа
- Цена: 2 182 ₴

