Пожежний димовий оптичний точковий сповіщувач з базою Б3; підключення до чотиридротового шлейфу сигналізації; база: 7 контактів, 1 реле з НР контактами; макс. струм споживання в черговому режимі 0.1 мА; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; габаритні розміри 85 / 37 мм, вага 150 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество контактов | 7 |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12 В |
| Підключення | 4-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 85 / 37 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Чотиридротовий ШПС |
| Тип извещателя | Димовий |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 296 ₴



