Дводротовий оптичний димовий точковий сповіщувач; напруга живлення 10-30 В; індикація чергового режиму і режиму «Пожежа»; струм споживання у черговому режимі 0.09 мА / в режимі «Пожежа» 5-30 мА – встановлюється зовнішнім резистором; можливість підключення ЗПОС; робоча температура від -10 до +55 °С; розміри 95 / 46 мм; вага 200 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наявність ЗПОС | Да |
| Питание | 10-30 В |
| Підключення | 2-дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 95 / 46 мм |
| Световая индикация | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.09/30 мА |
| Тип извещателя | Димовий |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 214 ₴


