Сповіщувач пожежний димовий автономний з живленням від 2 х AAA батарей (LR03, 1.5V); робота від батарей мінімум 5 років; рівень гучності звукового сигналу на відстані 3 м 85 дБ; чутливість 0.08-0.12 дБ/м; струм споживання в черговому режимі / в режимі тривога 8 мкА / 60 мА; функція Hush - приглушення сигналу «Тривоги» на 10 хв.; світлова / звукова індикація: Черговий режим, «Тривога», закінчення терміну служби батареї, несправність димової камери, перевищення граничного рівня компенсації; розміри 80 / 45 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Артон |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 2 х AAA (LR03, 1.5V) |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 80 / 45 мм |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.08/60 мА |
| Тип извещателя | Димовий, Автономний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 602 ₴

