Номінальна шумова потужність - 15, 10 або 6 Вт, діапазон відтворюваних частот 125÷20000 Гц, комплект кріплення, маса 1,9 кг; колір - RAL 9003 (білий); металева сітка; матеріал корпусу - ABS пластик; габаритні розміри -
150х220х125 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 6-10-15 Вт |
| Діапазон робочих частот | 125-20000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 150 / 220 / 125 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴

