Номінальна шумова потужність - 3 або 1 Вт, діапазон відтворюваних частот 160÷10000 Гц, маса 0,6 кг. Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - ABS пластик. Габаритні розміри - Ø 170х70 мм. Отвір для встановлення - Ø 140 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 1-3 Вт |
| Діапазон робочих частот | 160-10000 Гц |
| Класс защиты | IP21 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 170 / 70 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴



