Номінальна шумова потужність - 6 або 3 Вт; діапазон відтворюваних частот 160÷12500 Гц; маса 1,0 кг; колір - RAL 9003 (білий); металева сітка; матеріал корпусу - ABS пластик; габаритні розміри - Ø 200х115 мм; отвір для встановлення - Ø 165 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 160-12500 Гц |
| Класс защиты | IP21 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 200 / 115 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴



