Номінальна шумова потужність - 6 Вт, ефективний робочий діапазон частот 500÷4000 Гц, марковання вибухозахисту 1ЕхesIIT5, маса 2,4 кг. Колір - RAL 3000 (червоний). Матеріал корпусу - сталь. Габаритні розміри - Ø135х230 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 500-4000 Гц |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Рупорний |
| Розміри | 135 / 230 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 4 290 ₴



