Підвішуються до стелі несучим дротом, довжиною 3 м; номінальна шумова потужність - 15 Вт; діапазон відтворюваних частот 125÷16000 Гц, маса 1,5 кг; колір - RAL 9003 (білий); металева сітка; матеріал корпусу - ABS- пластик; габаритні розміри - Ø 220х220 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Діапазон робочих частот | 125-16000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Підвісний |
| Розміри | 220 / 220 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 086 ₴


