Номінальна шумова потужність – 20, 10, 5 або 2,5 Вт, діапазон відтворюваних частот 160 ÷20000 Гц, маса 2,7 кг. Колір – RAL 7035 (сірий). Матеріал корпусу -сталь, кріплення — нержавіюча сталь. Диапазон рабочих температур от –25 до +50 0С. Габаритні розміри – 145х270 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 2.5-5-10-20 Вт |
| Діапазон робочих частот | 160-20000 Гц |
| Материал корпуса | Сталь |
| Розміри | 145 / 270 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 314 ₴



