Номінальна шумова потужність – 15, 7,5 или 3,75 Вт, діапазон відтворюваних частот 80 ÷ 16000 Гц, маса 1,0 кг. Колір - RAL 9003 (білий), RAL 9017 (чорний). Металева сітка. Матеріал корпусу - ABS пластик. Габаритні розміри - 200х110 мм. Отвір для встановлення - Ø 175 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 3.75-7.5-15 Вт |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 200 / 110 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Цвет | Білий, чорний |
Информация для заказа
- Цена: 666 ₴



