Номінальна шумова потужність - 30 або 15 Вт, діапазон відтворюваних частот 50÷20000 Гц, маса 1.8 кг. Колір - RAL 9003 (білий), RAL 9017 (чорний). Металева сітка. Матеріал корпусу - ABS пластик. Габаритні розміри - Ø 270х110 мм. Отвір для встановлення - Ø 240 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 15-30 Вт |
| Діапазон робочих частот | 50-20000 Гц |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 270 / 110 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Цвет | Білий, чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 212 ₴



