Гучномовець для "чистих" приміщень. Номінальна шумова потужність - 6 або 3 Вт, діапазон відтворюваних частот 400÷4000 Гц, маса 1,4 кг. Матеріал корпусу - нержавіюча сталь. Габаритні розміри - Ø 260х50 мм. Вага 1.4 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 400-4000 Гц |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 260 / 50 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 140 ₴


