Номінальна шумова потужність - 10 Вт, діапазон відтворюваних частот 160÷20000 Гц, маса 2,6 кг. Кріплення входить в комплект. Колір - RAL 7035 (світло-сірий). Матеріал корпусу - алюміній. Габаритні розміри - 150х355х125 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 10 Вт |
| Діапазон робочих частот | 160-20000 Гц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розміри | 150 / 355 / 125 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 1 272 ₴



