Номінальна шумова потужність - 30 Вт, діапазон відтворюваних частот 140÷20000 Гц; маса 4,0 кг; кріплення входить в комплект; колір - RAL 7035 (світло-сірий); матеріал корпусу - алюміній; габаритні розміри - 150х520х125 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Діапазон робочих частот | 140-20000 Гц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розміри | 150 / 425 / 125 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 412 ₴



