Номінальна шумова потужність - 20 Вт, діапазон відтворюваних частот 280÷22000 Гц, маса 2,7 кг. Кріплення входить в комплект. Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - алюміній. Габаритні розміри - 95х410х100 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Діапазон робочих частот | 280-22000 Гц |
| Розміри | 95 / 410 / 100 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 740 ₴



