Номінальна шумова потужність - 40 Вт, діапазон відтворюваних частот 200÷25000 Гц, маса 7,0 кг. Кріплення входить в комплект. Колір - RAL 9003 (білий). Матеріал корпусу - алюміній. Габаритні розміри - 95х940х100 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 40 Вт |
| Діапазон робочих частот | 200-25000 Гц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розміри | 95 / 940 / 100 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 2 562 ₴



