Номінальна шумова потужність – 6, 3, 1,5 або 0,75 Вт, діапазон відтворюваних частот 100 - 20000 Гц, маса 2,3 кг; колір - RAL 9003 (білий); матеріал корпусу – сталь; габаритні розміри – 260х180х80 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 0.75-1.5-3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 260 / 180 / 80 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 918 ₴



