Номінальна шумова потужність - 6, 3, 1,5 або 0,75 Вт; діапазон відтворюваних частот 100÷20000 Гц, маса 1,4 кг. колір - RAL 9003 (білий); матеріал корпусу - сталь; габаритні розміри - Ø 205х140 мм; отвір для встановлення - Ø 170 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 100 В |
| Выходная мощность | 0.75-1.5-3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Класс защиты | IP21 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Розміри | 205 / 140 мм |
| Тип устройства | Гучномовець |
Информация для заказа
- Цена: 708 ₴





