Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vellez |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходная мощность | 400 Вт |
| Діапазон робочих частот | 40-18000 Гц |
| Особливості моделі | Підтримка носіїв інформації USB і SD-карти |
| Питание | AC 220 В |
| Розміри | 483 / 88 / 380 мм |
| Тип усилителя | Мікшер |
| Тип устройства | Підсилювач |
Информация для заказа
- Цена: 15 558 ₴

